Informacja o obchodach

Uwaga! Obchody 50-lecia Szczepu ?Zielone Słońce?!

Witam wszystkich, do których ta wiadomość dotarła. W roku 2009 Szczep ?Zielone Słońce? obchodzi 50 lat swojego istnienia. Z tej okazji chcemy zaprosić na uroczyste obchody wszystkich harcerzy i instruktorów, którzy przez te wszystkie lata byli związani ze Szczepem, uczestniczyli w zbiórkach, jeździli z nami na obozy. Zdajemy sobie sprawę, że tych osób są setki, jeśli nie tysiące, dlatego prosimy o pomoc w rozesłaniu tej wiadomości. Jeżeli macie kontakt ze znajomymi z harcerstwa, przekażcie im tę wiadomość.

Przeżyjmy wspólnie te obchody!

Uroczyste obchody 50-lecia Szczepu odbędą się 18.11.2009 r. na terenie SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, ul. Tyniecka 6. W programie: Msza Święta, koncert galowy oraz kominek wspomnień harcerskich.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną lub mailową do dnia 5.11.2009 r., w zgłoszeniu prosimy podać dane kontaktowe. Zgłoszenia na maila: sabina.naw@interia.pl lub do komendantki Szczepu hm Agnieszki Nawrockiej: 509-260-979.

Istnieje możliwość przenocowania w internacie Ośrodka. Chęć noclegu należy zgłosić wcześniej.

Jeśli się do nas wybierasz, zabierz ze sobą mundur, plakietki, proporce, kroniki, zdjęcia i wszystkie harcerskie wspomnienia.

Czekamy na Was!
Czuwaj!